ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРЕДИТПРОМІНВЕСТ"

Товариство з обмеженою відповідальністю «КРЕДИТПРОМІНВЕСТ» (далі – Компанія) є фінансовою компанією, що з 2020 року провадить господарську діяльність на ринку фінансових послуг.

Компанія внесена до Державного реєстру фінансових установ розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері фінансових послуг від 27.01.2020 № 152, код фінансової установи – 13, реєстраційний номер: 13104091, свідоцтво про реєстрацію фінансової установи від 27.01.2020 № 1333, яке 27.01.2021 переоформлене департаментом ліцензування Національного банку України на свідоцтво ФК № В0000146 та у подальшому 15.09.2021 переоформлене департаментом ліцензування Національного банку України на свідоцтво ФК № В0000361. З 01.07.2020 Національний банк України являється регулятором ринку фінансових компаній та послуг, у тому числі й щодо діяльності Компанії.

20.02.2020 Компанія отримала ліцензію на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) згідно розпорядження Нацкомфінпослуг за № 342.

25.03.2024 Національним банком України внесено запис до Державного реєстру фінансових установ про переоформлення ліцензій Компанії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), а саме на: надання послуг з факторингу, надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту на ліцензію на діяльність фінансової компанії з правом надання послуг – факторинг, надання коштів та банківських металів у кредит.

Основною спеціалізацією Компанії є надання послуг факторингу, тобто відпрацювання проблемних активів на предмет стягнення простроченої заборгованості за бланковими (беззаставними) договорами позики, у тому числі й фінансового кредиту на підставі відступлення права вимоги. Компанія не являється «колектором» на ринку фінансових установ та у відповідності до власної стратегії розвитку та бізнес процесу здійснює набуття прав вимог до пулу кредитних активів, котрі відпрацьовує у власних інтересах виключно для отримання фінансової вигоди – прибутку.

Цінова/тарифна політика Компанії будується у відповідності до кон’юнктури ринку, фінансових показників потенційних клієнтів (первісних кредиторів), обсягу та строків фінансування.

 • Відомості про учасників (засновників, акціонерів), які володіють часткою (паєм, пакетом акцій), що становить не менш як 10 відсотків статутного капіталу Компанії:
  Товариство з обмеженою відповідальністю «БІЗЛАЙТ»
  Код ЄДРПОУ: 43288258
  Місцезнаходження: Україна, 49107, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, пр. Гагаріна, буд. 74, офіс 316
  Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 5100000
 • Відомості про юридичних або фізичних осіб, які здійснюють контроль за юридичними особами - учасниками (засновниками, акціонерами) товариства (які володіють часткою (паєм, пакетом акцій), що становить не менш як 10 відсотків статутного капіталу товариства:
  Власник (контролер) юридичної особи:
  Малиновський Руслан Русланович
 • Директор юридичної особи:
  Водяницька Олена Валеріївна